Pewne objawy ciąży

Wszystko o ciąży

Nasz poradnik rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące objawów ciąży, nawet tych, które wydają się być niezaprzeczalnymi. Jeżeli właśnie dowiedziałaś się, że zostaniesz mamą, gratulujemy ! Test ciążowy, który z pewnością wykonałaś to najprostszy sposób aby przekonać się o istnieniu ciąży. Jednak czy test ciążowy, przeprowadzony w warunkach domowych daje 100 % pewność co do jego wyniku ? Może warto dla pewności poprzeć go testem Beta Hcg z surowicy krwi, który wykonuje się w laboratorium ?

Który test będzie pewniejszy i da większą pewność co do tego czy jesteś w ciąży – o tym dowiesz się z naszego poradnika. Najlepszym sposobem potwierdzenia ciąży będzie wizyta u lekarza ginekologa. Poprzez badanie ginekologiczne oraz wykonanie usg będzie on mógł stwierdzić czy rozwija się w tobie nowe życie. Pewnym i wyczuwalnym przez ciebie objawem ciąży na który jednak będziesz musiała poczekać do około połowy ciąży będą ruchy dziecka. Jest to objaw chyba najbardziej wyczekiwany przez przyszłe mamy. Mali piłkarze obecni w  ich brzuchach, regularnie dają o sobie znać najpierw delikatnymi puknięciami, które stopniowo przechodzą w mocne kopniaki.

A co jeśli przez dłuższy czas nie czujesz ruchów dziecka ? Na to także mamy rady.  Poczytaj i nie pozwól aby troski zepsuły ci najpiękniejsze chwile  w życiu .

test beta hcgtest ciążowy

One Response to “Pewne objawy ciąży”

  • KAROLINA says:

    witam 3-dni bolal mnie brzuch z prawej stronie na dole kucia po 2- dniachdwa dni przed miesiaczka plamienia na brazowo,czy moge zrobic tst czy morzliwe ze to ciaza


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

Read previous post:
Najczęstsze objawy ciąży

Zdawać by się mogło, że już wszystko na temat ciąży zostało powiedziane. Napisano mnóstwo poradników, stworzono wiele programów i dokumentów...

Close